Обладнання для ресторанів
0
Корзина
 x 
Корзина пуста
Каталог

Каталог товарів

0
Корзина
 x 
Корзина пуста

 

 

Торговельне холодильне обладнання б/в

 

Холодильне обладнання б/в - важлива частина кожної професійної кухні ресторану, кафе та інших закладів громадського харчування будь-якого формату, адже робота з продуктами харчування без їх заморозки або охолодження неможлива, тим більше, коли продукти швидкопсувні. Професійна кухня без холодильного апарату - це все одно, що будинок без побутового холодильника.

Все холодильне обладнання б/у можна поділити на кілька категорій по його функціональності. Розглянемо обов'язкове торговельне холодильне обладнання б/в для кожного підприємства громадського харчування.

 

Холодильне обладнання для магазинів б/в: холодильні вітрини

 

Холодильна вітрина б/у в закладах громадського харчування, а також торгових залах використовується для зберігання і демонстрації клієнтам і відвідувачам різних продуктів. Так, наприклад, в холодильних вітринах часто можна побачити кондитерські вироби, морозиво, різні напівфабрикати, подрібнені продукти та інше. Холодильна вітрина б/в вигідно продемонструє продукцію і напої, сприяючи до їх придбання. Холодильне обладнання б/в холодильні вітрини можуть бути настільними і підлоговими. Настільні холодильні вітрини б/у можна встановлювати прямо на барі, вони виробляються зі зручним функціоналом і привабливим дизайном.

 

Холодильне обладнання б/в: холодильні шафи б/в

 

Замість холодильної вітрини в магазинах і закладах громадського харчування часто можна зустріти холодильні шафи б/в. Їх також використовують для охолодження і демонстрації продуктів і напоїв, вони практичні в плані економії місця в приміщенні. Існують повнорозмірні холодильні шафи, які встановлюють біля стінки, наприклад, за спиною бармена. Через брак вільного місця можна використовувати барну холодильну шафу прямо на барній стійці, який і практичний, і компактний. Холодильна шафа б/у - це не тільки зручно, але і стильно.

 

Холодильне обладнання для ресторанів б/в: холодильні столи б/в

 

Холодильний стіл б/у давно став невід'ємним агрегатом будь-якого харчового виробництва. Без нього неможлива обробка продуктів харчування. Холодильні столи виробляються відповідно до всіх санітарно-гігієнічних норм. Виробники холодильних столів б/в можуть оснащувати своє обладнання додатковим функціоналом, наприклад, холодильні камери для зберігання продуктів, спеціальні ванночки для вивантаження, обробки, зберігання продукції.

 

Купити холодильне обладнання в Харкові, Україні та в Криму

 

Компанія «Б/У HoReCa» пропонує купити холодильне обладнання б/в в асортименті. На нашому сайті ви зможете знайти необхідне холодильне обладнання б/в у відмінному стані за приємними цінами. Обладнання гарантовано проходить відновлювальні роботи та передпродажну підготовку. Залишайте свої заявки прямо на сайті або зв'яжіться з менеджером по телефону. Доставка по Україні і в Крим. Гарантія.

 

РЕКОМЕНДОВАНІ ТОВАРИ

плита_индукционная_2_конфорки_7_кВт.jpg
Плита індукційна настільна 2 конфорки 7 кВт

В наличии

Ціна: 22 100 грн
 • Виробник: Україна
 • Кількість конфорок, шт:2
 • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
 • Температурний режим:60°С-280°С
 • Потужність, кВт:7
 • Напруга, В:220/380
плита_индукционная_4_конфорки_21_кВт.jpg
Плита індукційна настільна 6 конфорок

В наличии

Ціна: 63 500 грн
 • Виробник: Україна
 • Кількість конфорок, шт:4
 • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
 • Температурний режим:60°С-280°С.
 • Потужність, кВт:14
 • Напруга, В:380
Новинка
6675f1585dfc5acfd0c0d52740e76073e6
Шкаф холодильный барный SNAIGE CD14SM-S3003C

В наличии

Ціна: 13 634 грн
Новинка
7384f4b9f80fa174814e56db39c5832f188
Шкаф холодильный SNAIGE CD14SM-S3003C

В наличии

Ціна: 13 634 грн
Новинка
shkaf-holodil-nyj-snaige-cd48dm-s300ad-1 (1)
Шкаф холодильный SNAIGE CD48DM-S300AD

В наличии

Ціна: 42 296 грн


+380 (97) 525 25 41